Nabízíme široký sortiment rýže z celého světa

Je jednou z nejzákladnějších obilovin na světě. Je potravinou pro polovinu lidstva více než 6000 let. Pěstuje se v mnoha odrůdách v tropických i subtropických pásmech – v Asii, Americe a Evropě.

V Evropě se pěstuje nejvíce v Itálii. Z asijských zemí dovážíme rýži dlouhozrnnou, parboiled, jasmínovou a basmati.

Z Itálie prodáváme speciální druhy rýží kulatozrnných, Arborio a Carnaroli.

Luštěniny byly už od pradávna přirozeným základem kuchyně našich babiček

Luštěniny MENU GOLD doplňují kategorii přílohovin distribuovaných naši společností.  Luštěniny patří do kategorie základních potravin (název pochází od slova lusk). Obecně se jedná o vyluštěná, suchá a čištěná zrna luskovin s množstvím bílkovin.

Nabízíme kromě klasických luštěnin i exklusivní druhy jako čočku beluga, fazole purpurové nebo fazole bílé velké. V našem sortimentu můžete najít i směsi dle našich originálních receptur jako směs hrstka nebo směs basmati s červenou čočkou a ovsem.

Superpotraviny jsou známe a ověřené po tisíce let ve všech částech světa i v různých starodávných civilizacích Jižní Ameriky, Asie a Afriky.

Přinášíme na Váš stůl populární plodiny určené pro zdravou výživu a zdravý životní styl. Zdravá výživa obsahuje optimální množství i poměr základních živin, minerálních látek, vitamínů a dalších organizmu prospěšných látek.

Nabídka zdravé výživy MENU GOLD obsahuje produkty jako jsou jáhly, pohanka, bulgur, chia semínka, quinoa bílá nebo červená, amarant a další.

Italské těstoviny jsou ty nejlepší

Historikové vedou spory, zda jsou těstoviny původní italskou specialitou nebo je přivezl Marco Polo z Číny. První zmínka o nich je z 1. století n.l. Distribuujeme těstoviny z výběrové semoliny v mnoha variantách tvarů a v prémiové kvalitě. Tyto těstoviny mají vyšší výživové hodnoty, nerozvaří se ani při delším vaření, nelepí a zůstávají „Al dente“.