LA Food je ryze česká potravinářská společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti výroby, balení a distribuce potravin.

Našimi hlavními komoditami jsou rýže, luštěniny, zdravá výživa a těstoviny. Výrobky distribuujeme pod vlastní značkou MENU GOLD nebo pod značkami privátních řetězců.

Značka MENU GOLD se kromě retailu výrazně orientuje také na zákazníky gastro segmentu, kde je sortimentní nabídka významně širší. K našim tradičním aktivitám patří i obchod se samotnou surovinou.

Kde koupíte naše zboží?

Rýži, luštěniny a výrobky zdravé výživy MENU GOLD aktuálně dodáváme v maloobchodní síti prodejních řetězců Albert, Makro, Coop, Terno, Tesco, Kaufland, Globus, Billa a dalších distribučních sítí.

Certifikace

Naším hlavním cílem je zajištění vysoké kvality a zdravotní nezávadnosti potravin, a proto dodržujeme systém kvality dle IFS.

S podporou EU stavíme fotovoltaickou elektrárnu

 

Pro přírodu se snažíme udělat maximum. Proto jsme se rozhodli, že budeme více využívat alternativní zdroje. Energii, kterou takto získáme ze slunce, použijeme na výrobu našich výrobků a chod celé provozovny.

 

Na co se zaměřujeme

Na vaši spokojenost

Již od samotného vzniku se naše společnost upřímně snaží budovat značku, jejíž produkty i služby zákazníkovi jsou jasnou garancí kvality a vzájemné důvěry.

Zakládáme si na principu čestného jednání se zákazníkem, čímž důsledně dbáme též o dobrou pověst firmy.

Na kvalitu

Dobré jméno značky je pro nás klíčové. Proto vždy pečlivě vybíráme prvotřídní potraviny a dohlížíme na kvalitu všech surovin. Naši dodavatelé jsou dobrými partnery a můžeme se na ně spolehnout.

Na širokou nabídku

Výrobky neustále inovujeme. Po celém světě hledáme novou inspiraci. Zároveň připravujeme stále širší nabídku potravin a pokrmů, které jsou tradiční, zdraví prospěšné, kvalitní a chutné. Už dnes můžete vybírat z nabídky několika stovek výrobků.